WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

Yerel bir işletmeci olarak bölgenin turizm açısından potansiyeline inanmaktayız. Bu inançla yola çıkarak yerel kaynaklardan beslenen ve bölgede katma değer oluşturmayı amaçlayan sürdürebilirlik temelli bu tesisi hizmete aldık.

Sıradanlık ve kalabalıktan uzak huzurlu bir tatil arayışınıza otelimiz konsepti ve konumuyla cevap vermektedir. Dingin ortamı, özenle tasarlanmış odaları, el yapımı doğal sedir ağacı mobilyaları ve bu mobilyaların odalara taşımış olduğu ahşap kokusu ve tüm bunlara ek hizmet kalitemiz tesisimizin konuklarımıza sunduğu ayrıcalıkların başlıcalarıdır.

Tesisimizden ortalama maksimum 30 dk seyahat ederek deniz ve kültür turizminin bölgedeki önemli noktalarına ulaşılabilmektedir. Bu noktaların en bilinenleri Kaputaş plajı, Kalkan, Patara plajı ve ören yeri, yedi burunlar, likya yürüyüş yoludur. Ayrıca Leton, Xantos, Patara, Sidyma, Pınara, Tlos antik şehirleri de ulaşım çeperimizin içerisindedir.

Doğa ve tarihin iç-içe geçtiği Akdeniz ve Egenin benzersiz harmonisinin eşliğinde dingin ve kaliteli bir tatil için kapılarımızı açmanızı bekliyoruz.

Hakkımızda